Masaż to w dzisiejszych czasach zalecana forma relaksu. Masaż jako metoda ma także ogromne znaczenie terapeutyczne i lecznicze. Dlatego tak istotne jest żeby na spokojnie wybrać gabinet masażu. W Opolu jest kilka wartych uwagi gabinetów jednakże szczególną uwagą trzeba koniecznie obdarować gabinet masażu Biały Lotos, jaki specjalizuje się w takich zabiegach jak:
biały lotos gabinet masażu
Dodatkowo salon oferuje masaż wschodni.
Masaż wschodni – jest to wskazany rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, a więc i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – polega na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże robione są przez profesjonalnego masażystę. Masaż jako forma leczenia był znany już od wieków. Narodził się wraz z innymi technikami medycyny tradycyjnej. Podróżnicy, którzy eksplorowali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, które stosowano razem ze stawianiem baniek. Organizm to jedna całość. Dobroczynne działanie masaży jest nie do przecenienia. Trzeba skorzystać z dobrodziejstw takiej formy relaksacji czy terapii i rehabilitacji. Masaż ciała pozwala energii równomiernie rozchodzić się po ciele. Gabinet Biały Lotos ma w ofercie nie tylko masaże. Należy zapoznać się z ofertą dodatkową. Głównie w zakresie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarstwo Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka normalne nazywana kręgarstwem, jest naturalnym i nieinwazyjnym sposobem pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Istnieje bardzo dużo interesujących metod, jakie mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapia opole