Wyjeżdżasz na wczasy lub też w podróż służbową do innego miasta lub ewentualnie kraju? Na miejscu pragniesz zwiedzić jak najwięcej, wożąc rodzinę bądź też współpracowników do pobliskich miast?

wypożyczalnia samochodów Kraków wadowicka

Kiedyś jedynym słusznym rozwiązaniem byłyby taryfy lub prywatny przewóz – dziś o wiele poprawniejszą i tańszą alternatywą są wypożyczalnie aut, jakie szturmem zdobyły serca amerykanów oraz powoli przekonują do siebie też europejczyków, w tym też naszych rodaków.
Coraz to więcej propozycji polskich wypożyczalni samochodów pokazuje, że potrzebujemy samochodów w wyznaczonym czasie. Co znacznie więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie jedynie dla podróży firmowych, niemniej jednak też do tych osobistych, kiedy potrzebujemy prędkiego oraz nieograniczonego przewozu w danym rejonie.

wypożyczalnia Mays Kraków

Koszty najmu samochodu
Przejdźmy zatem do meritum – jakie są wydatki najmu samochodu? To zależy od tego, które auto pragniemy wypożyczyć oraz na jak długi okres. Wyjeżdżając na dwutygodniowe wakacje, warto pomyśleć o najmie na pełen okres urlopu. Czemu? Bo najem tylko na parę dni może być dużo droższy aniżeli najem na tydzień czy też dwa tygodnie. Ta reguła dotyczy nie tylko podróżników, lecz także przedsiębiorców, którzy potrzebują samochodów w czasie podróży służbowej.
Na cenę ma też wpływ typ samochodu. Bogata w akcesoria limuzyna będzie dużo droższa aniżeli stereotypowe rodzinne auto (które również nie musi być pozbawione wygód rodzaju klimatyzacja lub fotelik dla dziecka, jaki coraz częściej jest w standardowym wyposażeniu). Nie zmienia to niemniej jednak faktu, że wypożyczalni samochodów jest tak wiele, że musiało to odbić się na cenach – mniejszych opłatach dla Kontrahentów.