Odpoczynek z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi zbzikowani i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty oraz niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu bądź też pokrewnych okolicznościach – dużo osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe mnóstwo doskonałego czasu na rozmowę w czasie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak w pewnych sytuacjach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraźne np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o idealnie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.