Wygodne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody nietypowe, małe, mające wprost opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o gigantycznej zalecie prędkiego transportowania się. A wszystko po to, aby zwiększyć zadowolenie współczesnego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w aktualnych czasach wozy elektryczne czy też AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć samochód do kontaktu oraz pozostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Niewyobrażalny jest fakt, że takie auta są w stanie zastopować się na środku autostrady, czy na odwrót – opustoszałego gruntu, ponieważ po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także pionierskie wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie i prawa jazdy. Takie machiny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o fruwających samochodach, w których głośniki i subwoofery to podstawa. To powszechne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób i patentować takie samochody? To na pewno byłoby wspaniałe doświadczenie dla miłośników aut oraz stereotypowych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są także akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach starożytnych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki prędko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, by błądzić przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla dobrego samopoczucia. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały różnorodne archaiczne wozy.

pioneer

Radioodtwarzacz pioneer

dodatki do nawigacji

głośniki samochodwe